Teng 7pc 3/8in Dr. TX Bit Set – TX10-TX40
In stock
SKU: ISL_1486
Categories: HANDTOOLS, Hex & Torx Key, Wrenches & Spanners
Tag: Sets
Brand: Teng Tools
Teng 7pc Fold-Up Metric Hex Key Set - 1.5-6.0mm
ITM Push Girder Trolley-1 Ton-64-203mm Beam Width
ITM Chain Block-Heavy Duty-5 Ton-6 Meter Lift
Teng 9pc Ball-End AF Hex Key Set - 5/64-3/8in
ITM Chain Block-Heavy Duty-500 kg-3 Meter Lift
ITM 240V Electric Hoist-2 Ton-6 Meter Lift
ITM Geared Girder Trolley-3 Ton-88-203mm Beam Width
Teng 7pc Standard Torx Key Set-Tx10-Tx40
ITM Geared Girder Trolley-2 Ton-88-203mm Beam Width
ITM Lever Hoist-Heavy Duty-6 Ton-1.5 Meter Lift
ITM Lever Hoist-Mini-250 kg-1.5 Meter Lift
Teng 1/2in Dr. 17in / 425mm Power Bar
Teng Air Blow Gun 270mm
THB 40SH - 1/2in Socket Hose Coupler
ITM Lever Hoist-Heavy Duty-750 kg-1.5 Meter Lift
ITM Push Girder Trolley-500 kg-64-152mm Beam Width
Teng 9pc Standard Metric Hex Key Set - 1.5- 10.0mm
Teng Air Blow Gun 270mm